شاتوت ، خرید تو سه سوت !

قوانین و مقررات

کاربران گرامی باید آدرس خود را کامل وارد نموده و درابتدا نزدیک ترین منطقه را به مقصد خود انتخاب نمایند.

امکان ارسال سفارش برای مناطق مختلف با در نظر گرفتن نوع اجناس و امکان رساندن آن به محل مورد نظر برای فروشگاه های مختلف تعیین شده فلذا در صورت وارد کردن آدرس از منطقه اشتباه لغو سفارش صورت خواهد گرفت.

هزینه پیک متناسب با فاصله فروشگاه تا مقصد می باشد و در صفحه فروشگاه نمایش داده می شود. فروشگاه هایی که پیک عادی و طلایی دارند امکان ثبت سفارش به صورت عادی با هزینه ارسال کمتر در بازه زمانی بین 15 تا 17 و یا 17 تا 19 را داشته که البته با انتخاب پیک طلایی میتوان زمان دلخواه خود در بازه زمانی 10 تا 20 را انتخواب کرده که البته کمی هزینه ارسال شما را بالاتر خواهد برد.

اگر مجموع فاکتور ارسالی شما کمتر از 50 هزار تومان باشد پول پیک بدون در نظر گرفتن فروشگاه 8 هزار تومان خواهد بود.

فروشگاه هایی که کالای آنها عادی و سوپرمارکتی باشد امکان تجمیع فاکتور و کم شدن هزینه را دارند.

در صورت وجود چند فروشگاه در سبد خرید شما هزینه پیک فروشگاه ها جمع نخواهد شد فقط یکی از آنها لحاظ شده و بقیه در نظر گرفته نمی شوند.

فروشگاه هایی که کالای آنها سوپرمارکتی باشد امکان انتخاب زمان تحویل برای بیش از دو روز را ندارند.

فروشگاه هایی مانند رستوران ها و فست فود ها امکان ثبت سفارش همزمان را ندارند، شما باید سفارش خود از رستوران الف را تکمیل نموده تعیین نحوه ارسال و پرداخت کنید و بعد از نهایی کردن آن میتوانید سفارش جدیدی از رستوران دیگری را ثبت نمایید.

ثبت سفارش برای فروشگاه های عادی و سوپرمارکتی (بغیر از رستوران ها) محدودیت یک ساعته دارد و شما زمان تحویل را از یک ساعت بعد زمان ثبت سفارش میتوانید انتخاب نمایید.

در فروشگاه هایی مانند رستوران ها که تحویل فوری است بعد از ثبت سفارش شما رستوران سفارش را تایید و ما ظرف کمتر از یک ساعت ارسال می کنیم که شما از طریق تماس با اپراتور میتوانید سفارش خود را پیگیری کنید.

فروشگاه هایی که تحویل فوری دارند فقط در ساعات کاری فروشگاه امکان ثبت سفارش را دارند.

امکان مرجوعی کالا فقط در هنگام تحویل وجود دارد فلذا از شما خواهشمندیم در هنگام تحویل اجناس خود را چک نمایید تا در صورت لزوم عودت داده شود.

در صورت نیاز شما میتوانید تا زمانی که سفارش در حال بررسی می باشد سفارش خود را از طریق سایت ، اپ و یا تماس با پشتیبانی (31553-081) لغو کنید.

هرگونه سوال و پیشنهاد و انتقاد را میتوانید از طریق ایجاد تیکت با ما درمیان گذاشته و از همانجا جواب خود را دریافت نمایید.

برخی اجناس هستند که در توضیحات آن ها نوشته شده به دلیلی محدودیت های فیزیکی آن کالا، وزن دقیق بعد از مشخص شدن در فاکتور لحاظ خواهد شد که باعث تغییر در مبلغ قابل پرداخت خواهند شد.

درصورت استفاده از پرداخت آنلاین یا کیف پول اگر تغییری در مبلغ قابل پرداخت فاکتور شما بوجود آید در صورت بدهکاری شما میتوانید در محل پرداخت نمایید و در صورت طلبکاری شما کیف پول شما شارژ می شود.

محدودیت های فروشگاهی :

ثبت سفارش محصولات فروشگاه سبزینه اگر برای همان روز است باید صبح سفارش دهید درغیر این صورت احتمال عدم موجودی هست.

خشکشویی آقا و خانم پاکیزه خدمات پیک را خود انجام میدهد و زمان آن انتخابی نیست ، هر روز ساعت یک و نیم تا سه بعد از ظهر و هفت و نیم تا نه شب زمان کاری پیک آن بوده و حتمن با شما به صورت تلفنی هماهنگ خواهد شد.

کافه نون هرمس هر روز بین ساعت 4 تا 7 بعد از ظهر نون خود را پخت می کند و موجود و نا موجود بودن سفارش شما آن زمان مشخص شده و در صورت عدم موجودی به شما اطلاع و در غیر این صورت برای شما ارسال خواهد شد